På arendalsuka.no bruker vi informasjonskapsler (cookies). Når du bruker vår nettside godkjenner du dette.
Arendalsuka

Arendalsuka 14. – 19. august 2017

Åpent for alle – fri entré – ingen billetter

 

Kontakt oss

Leder av rådet, ordfører i Arendal kommune
Robert C. Nordli
robert.cornels.nordli@arendalsuka.no

Programkomitéen
Øystein Djupedal – leder
oystein.djupedal@arendalsuka.no
Helene Fladmark
helene.fladmark@arendalsuka.no

Arbeidsgruppe
Generelle henvendelser: post@arendalsuka.no
Pressehenvendelser: presse@arendalsuka.no
 
Produsent hovedprogram
Dag Tynes
 
Hospitality hovedprogram, presse

Stand, teltscene og byarealer
Frank Kvarstein
frank.kvarstein@arendalsuka.no

Nettsider, påmelding
Helle Ruhaven
helle.ruhaven@arendalsuka.no

Avtaler og sikkerhet
Hans Birger Nilsen
hans.birger.nilsen@arendalsuka.no

Har du andre spørsmål, send en mail til post@arendalsuka.no så kommer vi tilbake til deg så raskt som mulig.

Kontaktperson Arendalsuka Ung

Maria Moksness
maria.moksness@arendalsuka.no