På arendalsuka.no bruker vi informasjonskapsler (cookies). Når du bruker vår nettside godkjenner du dette.
 

Program 2016

Under Arendalsuka 2016 hadde vi ingen arrangementer under etiketten Kulturprogram. Alle arrangementer for barn og ungdom var i 2016 samlet under etiketten Arrangementer for barn.

Dagsprogram

Søk etter arrangementer


Arrangementsliste fra www.arendalsuka.no

Viser  av  arrangementer
******************************************************************
Hovedprogram
GCE NODE, Eyde-klyngen, Maritimt Forum i samarbeid med det norske utenriksdepartementet, Arendalsuka
Mandag 15/8 2016, 10:00 - 15:00 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka
Mandag 15/8 2016, 15:00 - 16:00 Sam Eydes plass
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Aftenposten
Mandag 15/8 2016, 16:00 - 17:30 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka
Mandag 15/8 2016, 18:00 - 19:15 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Venstre
Tirsdag 16/8 2016, 11:00 - 12:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, UDI, NAV, KS
Tirsdag 16/8 2016, 12:30 - 14:00 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Miljøpartiet De Grønne
Tirsdag 16/8 2016, 14:00 - 15:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Opplysningsrådet for veitrafikken
Tirsdag 16/8 2016, 14:00 - 17:00 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Norsk Industri
Tirsdag 16/8 2016, 15:30 - 17:00 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Sosialistisk Venstreparti
Tirsdag 16/8 2016, 17:00 - 18:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Kongsberg Gruppen ASA
Tirsdag 16/8 2016, 18:00 - 19:30 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Juristforbundet, Røde Kors, Redd barna, Bellona, FOKUS, NOAS
Tirsdag 16/8 2016, 18:30 - 20:00 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Universitetet i Agder, Universitets- og høyskolerådet, Forskningsrådet
Onsdag 17/8 2016, 09:00 - 12:30 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Fremskrittspartiet
Onsdag 17/8 2016, 11:00 - 12:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, LO, NHO
Onsdag 17/8 2016, 12:30 - 14:00 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Kristelig Folkeparti
Onsdag 17/8 2016, 14:00 - 15:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Vox, nasjonalt fagorgan for kompetansepolitikk
Onsdag 17/8 2016, 14:00 - 15:30 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Norges idrettsforbund
Onsdag 17/8 2016, 15:30 - 17:00 Arendal kultur- og rådhus - Store Torungen
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Private barnehagers landsforbund, Fagforbundet, Utdanningsforbundet, KS
Onsdag 17/8 2016, 16:00 - 17:00 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Arbeiderpartiet
Onsdag 17/8 2016, 17:00 - 18:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka
Onsdag 17/8 2016, 18:00 - 20:00 Bakgården
******************************************************************
Hovedprogram
Norsk Presseforbund (NP), Norsk Journalistlag (NJ), Norsk Redaktørforening (NR), Mediebedriftenes Landsforening (MBL), Fagpressen, Landslaget for lokalaviser (LLA)
Torsdag 18/8 2016, 08:00 - 23:55 MØR biffhus
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Amnesty International, Røde Kors
Torsdag 18/8 2016, 10:00 - 12:00 Arendal kino
******************************************************************
Hovedprogram
Senterpartiet
Torsdag 18/8 2016, 11:00 - 12:00 Kanalplassen - utescene
******************************************************************
Hovedprogram
Arendalsuka, Dagens Medisin
Torsdag 18/8 2016, 13:00 - 14:30 Arendal kino
Forrige 12Neste
******************************************************************