På arendalsuka.no bruker vi informasjonskapsler (cookies). Når du bruker vår nettside godkjenner du dette.
 

Kontakt oss

 
Generelle henvendelser: post@arendalsuka.no
Pressehenvendelser: presse@arendalsuka.no
 
Postadresse:
Arendalsuka v/kontaktperson eller område
Arendal kommune
Postboks 123
4891 Grimstad

Rådet

Leder av rådet, ordfører i Arendal kommune
Robert C. Nordli

Hovedprogramkomitéen

Øystein Djupedal – leder
oystein.djupedal@arendalsuka.no
Helene Fladmark
helene.fladmark@arendalsuka.no
Harald Stanghelle
harald.stanghelle@arendalsuka.no

Prosjektgruppe

Koordinator
Tone Skindlo Taraldsen
tone.skindlo.taraldsen@arendalsuka.no

Produsent hovedprogram
Dag Tynes

Stands og byarealer
Frank Kvarstein
frank.kvarstein@arendalsuka.no

Kommunikasjon, nettsider og påmelding
Helle Ruhaven
helle.ruhaven@arendalsuka.no
Linn Juul-Petersen
linn.juul-petersen@arendalsuka.no

Avtaler og sikkerhet
Hans Birger Nilsen
hans.birger.nilsen@arendalsuka.no

Har du andre spørsmål, send en mail til post@arendalsuka.no så kommer vi tilbake til deg så raskt som mulig.

Kontaktperson Arendalsuka Ung

Maria Moksness
maria.moksness@arendalsuka.no

Spørsmål om behandling av personopplysninger

Du finner kontaktopplysninger på siden om vår behandling av personopplysninger.